N4 - linia nocna kursująca na terenie Gdańska
Trasa |
---|
Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków |
Rozkład jazdy obowiązuje od nocy z 03. na 04. sierpnia 2012 r.Na linii kursują wyłącznie pojazdy niskopodłogowe.